Zdravíčko!
Zavítal jsi na fórum guildy Czechoslovakian Lions na serveru Molten realm Sargeras.
Dozvíš se zde mnoho užitečných věcí - časy raidů a eventů. Ale nejen to. Mám tu i nějakou tu zábavu. Smile

Pokud jsi zde nový, tak stistkni Register. Pokud už nejsi zelenáč, tak se přihlaš. Smile

Vedení

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

WoW Jokes!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Myii

Poèet pøíspìvkù : 32

PostSubject: WoW Jokes!   5/7/2013, 20:23

eště od Ereduse, z minulého fóra :

H:" Jakej máš level ? "
A:" Deset ... "
H:" Nás je taky deset !!! "

-Potkáte-li Horďáka, tak se mu nesmějte !
Takové chování vůči psychicky chorým jedincům totiž není hezké.

A tady pár ode mě, z minulého fóra :

1. Kdy poznáte, že jste závislí na wow?Chodíte v neděli do kostela jen proto, aby jste dostali stam buff.

2 Jaký je rozdíl mezi naším 10man guild runem a 25men guild runem ? V 25men guild runu máme o 15 retardů víc.

3. Tvoje máma je tak tlustá, že když jí dá rogun shadowstep tak dostane loading screen.

4. Kolik druidů je potřeba k chycení kočky na stromě? Tři. Jeden dělá strom, druhý dělá kočku a třetí jí chytá.

5. Kolik goblinů je potřeba k vymalování domu? Záleží na tom jak silně je házíte.

6. Tvoje máma je tak tlustá, že jí chain lightning hitne 3x.

7. Drsný Tauren warrior veterán se zastaví v hospůdce na jedno. Když se ta mrzutá hora svalů valí k baru, ozývá se hrom jeho kopyt dopadajících na podlahu. Dojde k baru a objedná si pivko. Všichni kolem jsou zticha, ve strachu. Tauren dopije pivko a jde ven z hospody. Za chvilku se ale vrátí a podívá se na všechny hrůzostrašným pohledem, přitom drsným hlasem praví : " Hodlám tady posedět a dát si další pivko. Jestli můj zaparkovaný Kodo před hospodou nebude přesně na tom samém místě kde jsem ho tam nechal, tak budu muset udělat to, co jsem udělal nedávno v Barrens. A vážně nechci udělat to, co jsem udělal tehdy v Barrens.
Posadí se k baru a objedná si další pivko. Jakmile ho dopije, zvedne se a jde to ven omrknout. Kodo stojí vedle stablemastera přesně tam, kde ho nechal. Se spokojeným výrazem ve tváři se vrátí zpátky do hospody, hodí barmanovi stříbrňák a chystá se odejít. Ale ještě předtím, než odejde, se ho Bloodelf barman trošku nervózně, avšak zvědavě zeptá : " Um .. mistře Warriore? Co jste musel udělat tehdy v Barrens?"
Drsný tauren nasadí smutný obličej, očima se podívá utrápeně k zemi a a řekne " Musel jsem jít domů pěšky."

Last edited by Myii on 17/7/2013, 07:43; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Yogurth

Poèet pøíspìvkù : 42

PostSubject: Re: WoW Jokes!   16/7/2013, 11:09

Tvoje máma je tak tlustá, že k summonu jsou potřeba 2 warloci bounce 
Back to top Go down
View user profile

WoW Jokes!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1