Zdravíčko!
Zavítal jsi na fórum guildy Czechoslovakian Lions na serveru Molten realm Sargeras.
Dozvíš se zde mnoho užitečných věcí - časy raidů a eventů. Ale nejen to. Mám tu i nějakou tu zábavu. Smile

Pokud jsi zde nový, tak stistkni Register. Pokud už nejsi zelenáč, tak se přihlaš. Smile

Vedení

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Co dělat dál, když mám repky? ako nabrat rychlo eq ?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
A/Nyii
Admin

Poèet pøíspìvkù : 101

PostSubject: Co dělat dál, když mám repky? ako nabrat rychlo eq ?   5/7/2013, 19:11

Úvod
Je zde několik cest jak získat lepší gear, záleží na tom kolik máte goldů, přátel - který budou ochotný chodit normal dungy, trpělivosti s BG, atd...nejlepší je samozřejmě ty způsoby kombinovat.

1.) Vyskillovat profese!
2.) Koupení

Jedna z možných cest jak získat gear je koupit ho, ale záleží na tom kolik máte goldů/JP/VP/honor/CP. Tohle asi nebude dobrý způsob pro někoho kdo začíná na serveru.

3.) Nafarmit -> vyrobit?
Další způsob je dlouho farmit nějaký materialy a pak si nechat vyrobit...pokud máš velkou trpělivost tak proč ne? ale počítej s tím že i někdo jiný bude chtít farmit, třeba někdo z opačné frakce, a to ti bude stěžovat situaci.Tieto veci su dobre hlavne do PVP pretoze maju resilku,z blacksmithingu su zbrane+plate,mail letherworking mail leather,tailoring cloth da sa na tom aj celkom dobre zarobit... tieto veci sa dost dobre predavaju ale ich vyroba je dost casovo narocna

4.) BG/Arény
Farmit PvP gear v BG je nudné, dlouhé a hlavně záleží na tom koho zrovna dostaneš. Když dostaneš dobrou skupinu tak budou říkat že seš "noob", "low", "lama" a to tě bude srát. A nebo druhá možnost, že dostaneteš nějaký "nooby" a prohraješ...a to tě taky bude srát...aspoň já to tak mam...
Po pravidelných odehraných arénách a snažení se v BG o EQ je full PvP připravený zhruba za 3-4 měsíců (záleží na capu.)

5.) Dungy
Tohle je způsob který je možný jen pokud máš nějaké přátele/kolegy z guildy  . Ale i nějaké groupy z globalu nejsou špatné.

6.)FL rep farm
FL rep farmu je mozen ist aj s low eqpom padaju tam z krip dost dobre veci ako napr. crossbowa,polearma,stafka,trinkety a navise je mozne si kupit za repku pve veci s dobrym ilvl je tam back,waist,trinket,finger.

7.)Guild banka
odporucam navstivit guild banku ci sa vam nehodi niaka vec.

8.)Starsy hraci
je mozne poprosit starsych hracou ktory uz maju dobry gear a nepotrebuju uz JP alebo VP aby vam kupili JP alebo VP wristy alebo botky.
Back to top Go down
View user profile http://czsklions.infinigame.net
Edds

Poèet pøíspìvkù : 66

PostSubject: Re: Co dělat dál, když mám repky? ako nabrat rychlo eq ?   17/9/2014, 19:25

Potrebné upraviť a aktualizovať, kto sa v tom vyzná môže sa toho ujať
Back to top Go down
View user profile

Co dělat dál, když mám repky? ako nabrat rychlo eq ?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1